Jesteś tutaj: Strona główna WYDARZENIA


Marketing w farmacji

Data wydarzenia: 15.03.2021 do 19.03.2021
okładka magazynu
Jakie zasady rządzą promocją i sprzedażą w branży farmaceutycznej? Czy  marketing może pomóc przy obsłudze pacjenta? Na czym polega e-commerce i kształtowanie wizerunku? Na te i wiele innych pytań odpowiedź uzyskają uczestnicy ogólnopolskiego wydarzenia "Marketing w farmacji" organizowanego przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji UJ CM.
Kiedy: 15-19 marca 2021 r.
Gdzie: MS Teams
Udział: Obowiązuje wcześniejsza rejestracja

Konferencja "Marketing w farmacji" pozwoli zdobyć niezbędne informacje ułatwiające zrozumienie mechanizmów rynku farmaceutycznego. Podczas intensywnych 5 dni na uczestników czekają tematyczne webinary dotyczące różnorodnych zagadnień, co pozwoli spojrzeć na marketing wieloaspektowo. Swoim doświadczeniem podzielą się kompetentne osoby pracujące w branży. Wydarzenie nie skupia się jedynie na teoretycznej wiedzy, gdyż każdego dnia będą odbywać się warsztaty. Pokażą one jak w efektywny sposób wykorzystać zdobyte wiadomości.

Uczestnictwo w wydarzeniu daje niezwykłą szansę na uzyskanie kompleksowej wiedzy i przydatnych umiejętności. Zrozumienie roli jaką pełni marketing w farmacji z pewnością pomoże wielu osobom podczas codziennej pracy, czy  też zdobywania wymarzonego stanowiska.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, aby być na bieżąco!

Linki:
Konferencja "Marketing w farmacji": https://www.facebook.com/events/709758153071372
Fanpage Marketing w farmacji: https://www.facebook.com/marketingwfarmacji

Aktualności

Struktura i dynamika rynku farmaceutycznego, zachowań lekarzy i pacjentów oraz dystrybucji leków w roku 2020 – kluczowe fakty

STRUKTURA I DYNAMIKA RYNKU FARMACEUTYCZNEGOCałkowita wartość rynku aptecznego w roku 2020 wyniosła 37,2 miliarda złotych brutto odnotowując w stosunku do ...

Oferty pracy

ważne do: 2021-04-30Znajdź wymarzoną pracę
ważne do: 2021-04-30Znajdź wymarzonego Pracownika

Wydarzenia

data wydarzenia: 2021-03-15Marketing w farmacji

Marketing farmaceutyczny, Przedstawiciel Medyczny, Przedstawiciel Farmaceutyczny, Praca. Pharma News. Fuzje. Przejęcia.

Ucz się od najlepszych ekspertów sektora farmaceutycznego.