Jesteś tutaj: Strona główna NASI EKSPERCI

Eksperci ExpertsInPharma.pl


Agnieszka Rogulska

Agnieszka Rogulska
Lekarka, absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy, w trakcie rezydentury z medycyny rodzinnej. Przez wiele lat związana z branżą farmaceutyczną, mająca doświadczenie w pracy w zespole sprzedażowym, dziale marketingu i dziale medycznym.
Czytaj więcej

Andrzej Kochanek

Dyrektor Generalny 4VALUE® Business Consulting

Andrzej Kochanek
Ekspert rynku farmaceutycznego, posiadający doświadczenie na trzech poziomach: producenta, dystrybutora i detalu. Menedżer, konsultant, trener biznesu, coach i mentor specjalizujący się w strategiach rozwojowych, efektywności sprzedaży, innowacjach oraz rozwoju osobistym.
Czytaj więcej

Anna Pfejfer-Buczek

Partner Zarządzający Transition Group

Anna Pfejfer-Buczek
Szlify menedżerskie zdobyła w korporacji farmaceutycznej, gdzie pracowała w dziale medycznym, oraz komercyjnych, dochodząc do stanowiska Dyrektora Marketingu polskiego oddziału i członka Management Committee.
Czytaj więcej

Artur Raba

Business Trainer & Executive Coach

Artur Raba
Niezależny konsultant, trener i ekspert rynku farmaceutycznego. W latach 2006-2009 był Training Managerem w Janssen-Cilag, a wcześniej pracował w Eli Lilly i Wyeth. Posiada 22 lat doświadczenia w sprzedaży i zarządzaniu, 13 lat jako trener biznesu i 8 lat jako business and executive coach.
Czytaj więcej

Dariusz Stanko

Doświadczony trener, konsultant i supervisor

Dariusz Stanko
Z wykształcenia dydaktyk po Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze. Jest też absolwentem studiów podyplomowych z zakresu Praktycznej Psychologii Społecznej na SWPS w Warszawie.
Czytaj więcej

Ewa Żelechowska

Ekspertka komunikacji omnichannelowej skierowanej do lekarzy i farmaceutów

Ewa Żelechowska
Od 16 lat zajmuje się marketingiem farmaceutycznym, wdraża strategie i kampanie omnichannelowe, ze szczególnym uwzględnieniem grup produktów Rx/OTC pozbawionych wsparcia zespołów przedstawicielskich.
Czytaj więcej

Grzegorz Dembicki

Grzegorz Dembicki
Doradca biznesowy i certyfikowany trener - praktyk. Zna handel od podszewki – posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu, dzięki czemu doskonale rozumie potrzeby firm z branży FMCG, DIY i Pharma.
Czytaj więcej

Hanno Wolfram

www.Innov8.de

Hanno Wolfram
Założyciel (1996) i właściciel www.Innov8.de, niemieckiej firmy dostarczającej zmiany oraz projekty konsultacyjne do firm farmaceutycznych w ponad 25 krajach, gdzie prowadził także szkolenia i projekty wprowadzające zmianę.
Czytaj więcej

Irena Rej

Prezes Izby Gospodarczej „FARMACJA POLSKA” zrzeszającej producentów, dystrybutorów i importerów produktów leczniczych

Irena Rej
Od wielu lat uznawana za jedną z najbardziej wpływowych osób w ochronie zdrowia. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od 29 lat pełni funkcję Prezesa Zarządu Izby Gospodarczej „FARMACJA POLSKA”.
Czytaj więcej

Izabela Dubiak

Izabela Dubiak
Trener z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej Specjalizuje się w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń w zakresie szeroko pojętej komunikacji, prezentacji, efektywności osobistej oraz coachingu indywidualnym.
Czytaj więcej

Jan Jodłowski

Jan Jodłowski
Posiada prawie 20 letnie doświadczenie pracy w branży farmaceutycznej. Przez pierwsze 4 lata zdobywał doświadczenie jako Przedstawiciel Medyczny, następnie odpowiedzialny w firmie Lundbeck za Marketing.
Czytaj więcej

Janusz Krupa

Janusz Krupa
Lekarz, absolwent I Wydziału Lekarskiego AM w Warszawie oraz programu Advanced Certificate in Marketing organizowanego przez CIM (Chartered Institute of Marketing, UK). W branży farmaceutycznej pracował w latach 1992-2006 (firmy: Eli Lilly, GSK i Schering-Plough) w działach sprzedaży...
Czytaj więcej

Justyna Grzechocińska

Justyna Grzechocińska
Farmaceutka, absolwentka International MasterClass w obszarze onkologii i studiów podyplomowych z projektowania i zarządzania badaniami klinicznymi, czym też na co dzień się zajmuje. Cechuje ją wszechstronna wiedza medyczna.
Czytaj więcej

Krystyna Purowska

Ekspert HR z międzynarodowym doświadczeniem w farmacji, Executive Coach, Konsultant

Krystyna Purowska
Ekspert HR z międzynarodowym doświadczeniem w farmacji. Odpowiada za rozwój projektów 4VALUE w obszarze HR. Menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem na strategicznych stanowiskach HR m.in. w branży healthcare, usług medycznych, ubezpieczeniach i farmacji.
Czytaj więcej

Magdalena Bojko

Specjalista ds. marketingu

Magdalena Bojko
Ekspert ds. marketingu i compliance z 12+ letnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej z produktami Rx i OTC w globalnych firmach farmaceutycznych. Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu lokalnych i regionalnych strategii marketingowych.
Czytaj więcej

Magdalena Lemanek

Agentka zmiany, trener i coach, SenseCase

Magdalena Lemanek
Od 22 lat związana z branżą farmaceutyczną. Katalizatorka zmian w firmach, także na poziomie porozumiewania się z klientami i wewnątrz organizacji. Pasjonatka praktycznego wykorzystania odkryć psychologii.
Czytaj więcej

Magdalena Teterko-Walczak

Biznes Influencerka. Inspirująca Profesjonalna Mówczyni

Magdalena Teterko-Walczak
Genetyk. Manager Zdrowia. Executive MBA. Liderka rynku farmaceutycznego. Trenerka Biznesu i Trenerka Wystąpień Publicznych. Ekspert Telewizyjny i Medialny. Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców.
Czytaj więcej

Marcel Lewandowicz

New Business Manager w Connectmedica

Marcel Lewandowicz
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Pasjonat technologii i rozwiązań cyfrowych. Obecnie New Business Manager w Connectmedica. 
Czytaj więcej

Marcin Pleszko

Chief Product Officer

Marcin Pleszko
Od 15 lat jest pomostem między ludźmi od technologii a światem biznesu poszukując szans na rozwój portfolio produktów firmy.
Czytaj więcej

Marketing farmaceutyczny, Przedstawiciel Medyczny, Przedstawiciel Farmaceutyczny, Praca. Pharma News. Fuzje. Przejęcia.

Ucz się od najlepszych ekspertów sektora farmaceutycznego.