Jesteś tutaj: Autor: Janusz Krupa
Janusz Krupa
Janusz Krupa
Lekarz, absolwent I Wydziału Lekarskiego AM w Warszawie oraz programu Advanced Certificate in Marketing organizowanego przez CIM (Chartered Institute of Marketing, UK).

W branży farmaceutycznej pracował w latach 1992-2006 (firmy: Eli Lilly, GSK i Schering-Plough) w działach sprzedaży, marketingu i badań rynkowych. W swoim dorobku ma bezpośredni udział w sukcesach takich marek jak Ceclor, Zyprexa i Flixotide – leków będących liderami sprzedaży w całej branży farmaceutycznej w Polsce.

Od 2006 niezależny konsultant i trener. Współpracował blisko min. z firmą badawczą Millward Brown, pełniąc tam rolę Director of Healthcare Research Europe, oraz Actando (szwajcarską firmą szkoleniową). Przeprowadził projekty szkoleniowe (sprzedaż, marketing, Key Account Management) dla ponad 40 firm farmaceutycznych, szkoląc ich pracowników w Europie, Azji, Ameryce Południowej i na Bliskim Wschodzie.

Od 2012 z powrotem w medycynie. W 2017 roku zdał egzamin specjalizacyjny w zakresie medycyny rodzinnej, praktykuje w Ośrodku Szkolenia Lekarzy Rodzinnych CMKP w Warszawie.

Od 2018 wykładowca CMKP – prowadzi wykłady i szkolenia dla rezydentów medycyny rodzinnej oraz kursy doszkalające dla lekarzy innych specjalności.

Publikacje eksperta


#TEB(title)
Promocja leków okiem lekarza POZ
Data dodania: 06.03.2021 12 miesięcy i 1 dzień
Gdy piszę ten tekst (05/03/2021) mija dokładnie 1 rok i 1 dzień od momentu ...

Marketing farmaceutyczny, Przedstawiciel Medyczny, Przedstawiciel Farmaceutyczny, Praca. Pharma News. Fuzje. Przejęcia.

Ucz się od najlepszych ekspertów sektora farmaceutycznego.