Jesteś tutaj: Strona główna WYDARZENIA


Digital Evolution for Pharma & Medical Forum - IV edycja

Data wydarzenia: 01.06.2023 do 02.06.2023
Forum Digital Evolution for Pharma & Medical Forum to największe wydarzenie pierwszego półrocza w Polsce przeznaczone dla digital, product i brand managerów branży pharma & medical. Tegoroczna edycja gromadzi wiele wiodących firm farmaceutycznych, które będą omawiać problemy związane z cyfryzacją w sektorze zdrowia, a także zaprezentują swoje nowości.
Podczas tegorocznej edycji Digital Pharma uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać inspirujących prelekcji i paneli dyskusyjnych prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin, takich jak analiza danych, marketing farmaceutyczny, ochrona danych pacjentów, innowacje w produkcji leków, a także wyzwania związane z e-zdrowiem. W programie wydarzenia znajdą się także warsztaty praktyczne i sesje networkingowe.

W ramach konferencji eksperci oraz uczestnicy poszukają odpowiedzi na najważniejsze wyzwania stojące przed branżą pharma & medical:
  • Jak zwiększać skuteczność działań marketingowych?
  • Jak digital i product manager mogą wspierać dział sprzedaży?
  • Jak skutecznie wdrażać multi- i omni- channelowe kampanie marketingowe?

W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele następujących firm: ABBVIE, ADAMED, ASTELLAS PHARMA, ASTRAZENECA, BAYER, BOEHRINGER INGELHEIM, BIOGEN POLAND, CHIESI, ISPIRATO, JOHNSON&JOHNSON, PFIZER, PHILIP MORRIS, POLFA TARCHOMIN, POLPHARMA, NOVARTIS, ROCHE, SANDOZ, SANOFI, TADEKA, ZENTIVA i wiele innych – docelowo spodziewamy się 170 gości.

Digital Pharma to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce, skupiające wiodących ekspertów z obszaru farmacji i opieki zdrowotnej. Wierzymy, że tegoroczna edycja będzie niezwykle inspirująca i przyniesie nowe spojrzenie na innowacje w sektorze farmaceutycznym – powiedziała Anna Kępka, project manager konferencji Digital Pharma.

AGENDA FORUM:
https://digitalpharma.com.pl/program-1-dzien/

BILETY:
https://digitalpharma2023.registration-form.online/

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Anna Banaś
anna.banas@braveconferences.pl
tel. 787 092 566

Marketing farmaceutyczny, Przedstawiciel Medyczny, Przedstawiciel Farmaceutyczny, Praca. Pharma News. Fuzje. Przejęcia.

Ucz się od najlepszych ekspertów sektora farmaceutycznego.